Закарпатські прокурори вчилися представляти й захищати інтереси держави

Захід відбувся під головуванням заступника прокурора області Андрія Новікова, а також кандидата юридичних наук, доцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права ДВНЗ «Ужгородського державного університету» Наталії Шелевер, яка долучилася до семінару та керівників місцевих прокуратур, заступників керівників і прокурорів, які відповідають за цей напрям роботи.
З вступним словом до учасників семінару звернувся заступник прокурора області Андрій Новіков.
Відтак, Наталія Шелевер виступила з доповіддю про правовий аналіз новел Кодексу адміністративного судочинства України.
Про порядок звернення до суду з позовами у порядку ГПК, ЦПК та КАС і забезпечення позову, а також форми судочинства розказав прокурор відділу організації представництва в суді та при виконанні судових рішень Руслан Ярош. Прокурор відділу забезпечення представництва в суді Тетяна Форгачі розказала присутнім про новели інституту доказування та учасників судового процесу.
Про стадії судового процесу та судові рішення учасники семінару почули від прокурора відділу забезпечення представництва в суді Романа Лемака.
Заступник начальника вдділу забезпечення представництва в суді Алла Андрейчик розказала про перегляд судових рішень: апеляційне, касаційне провадження, нововиявлені та виключні обставини.
Інформацію про процесуальні питання, пов"язані з виконанням судових рішень доносив до присутніх прокурор відділу організації представництва в суді та при виконанні судових рішень Василь Костак.
У рамках семінару були розкриті ключові аспекти забезпечення ефективного застосування прокурорами представницьких повноважень на захист інтересів держави та обговорено проблемні питання, які виникають під час його здійснення в сучасних умовах, учасники висловили свої думки та міркування з приводу цього. Наприкінці заходу відбулося обговорення проблемних питань щодо здійснення прокурорами функцій представництва.
Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси

До цієї новини немає коментарів