Чим займаються сьогодні комунальники та міські служби м.Ужгород?

Працівники підприємства «Закарпателектробуд» сьогодні в Ужгороді міняють світильники вуличного освітлення на вулиці Тиводара Легоцького та лампи на внутріквартальній території вулиці Генерала Свободи, 5,7.
На Митній робітники «УжАгроміксу» зрізають гілки дерев.
«УжБудСервіс» ліквідовує стихійні смітники на проспекті Свободи, 18, вулицях Вілмоша Ковача (Белінського), Олександра Попадинця (Плеханова), «АВЕ-Ужгород» прибирає сміттєзвалище поблизу драмтеатру.
Працівники комунального підприємства КШЕП чистять від снігу автобусні зупинки, пішохідні переходи, зливову каналізацію. Вночі вулиці міста підсипали з використанням комплексних дорожніх машин.
Обслуговуючі компанії «АВЕ-Ужгород», «УжБудСервіс», «Управління житлом», «Прибиральник Плюс», «Хаус Менеджмент Груп» також прибирають сніг на автобусних зупинках та пішохідних переходах міста.
Продовжується реконструкція інженерних мереж на площі Шандора Петефі (облаштовують каналізаційний колодязь, водопровідну мережу).
Джерело: Ужгородська міськрада у ФБ
До теми
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Квітковий сезон стартував: що вже цвіте в ботанічному саду УжНУ
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Олександр Михалко: характер, сильніший за страх
- Рятувальники навчають дітей Ужгорода важливих правил життя
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Михайло Гаврилець: «Проктологія – це не про страх. Це про якість життя»
- Кнопки термінового виклику поліції: як працюють, в яких населених пунктах є на Закарпатті
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків

До цієї новини немає коментарів