В Ужгороді презентують інформаційну кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри

Під час заходу розкажуть про ситуацію з доступом до знеболення та озвучать рекомендації щодо вдосконалення системи забезпечення знеболення та надання паліативної допомоги.
Учасники:
Ø Олена Коваль, консультант по знебелонню Міжнародного фонду «Відродження»
Ø Людмила Андріїшин, експерт МОЗ Украіни з напрямку «Паліативна допомога», завідувач виїзного/консультативного відділення Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги.
Ø Юрій Лазаревич, голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»
Ø Тетяна Козак, головний лікар Ужгородського міського ЦПМСД, голова Ужгородського обласного осередку ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги»
Ø Ганна Котенко, керівник проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги».
До участі у заході запрошені представники Ужгородської обласної державної адміністрації, керівництво Департаменту охорони здоров’я Ужгородської ОДА, головні лікарі та керівники соціальних закладів.
Довідково:
2013 року в Україні з’явився таблетований морфін, законодавство в сфері обігу сильнодіючих знеболювальних у закладах охорони здоров’я значно лібералізувалось. Проте практичні питання забезпечення адекватного знеболення пацієнтів, як права на доступ до лікарських засобів та гідне завершення життя, на сьогодні не вирішені. Всупереч чинній нормативній базі, знеболюючі препарати призначаються пацієнтам в недостатній кількості або взагалі не призначаються.
Джерело: Благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя Рівне"
До теми
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців

До цієї новини немає коментарів