Краяни! Допоможемо лісам Закарпаття, чим зможемо!

Як відомо, ліс садять навесні і восени. Цього року у Великоберезнянському держісгоспі також планується осіння посадка лісових плантацій.
Тепер на ділянках, де в літній період завершили лісозаготівельні роботи, проводять очистку від порубкових залишків та підготовляють грунт. Цієї осені такі роботи здійснюються на масивах загальною площею 10, 9 гектарів, переважно у Великоберезнянському, Лютянському та Чорноголівському, Білоберезівському лісництвах. Будуть висаджені породи бука лісового, ясена, клена-явора, ялиці білої.
Із закінченням вегетаційного періоду, коли рослини готові до зимового спокою, починаючи з середини жовтня, на цих ділянках будуть висадженні дворічні сіянці різних деревних порід. Загалом восени планується перенести з розсадників на лісокультурні ділянки ( садіння та природного поновлення) близько 30 тисяч сіянців. Лісівники готуються провести осінню кампанію у оптимальні строки та організовано.
Долучайтеся і Ви до лісівничої справи!
Джерело: Прес-служба ЗОУЛМГ
До теми
- Написав 15 творів, п’єсу та навіть став актором у 59 років – історія офіцера 128 бригади Григоровича
- Рівень відповідальності, який дорівнює хірургічному: як на Закарпатті працюють операційні медсестри РЕПОРТАЖ
- Ринок праці початку 2026 року: бізнес навчився виживати, тепер він бореться за кадри АНАЛІТИКА
- Герої без зброї: рятувальник Роберт Кут про допомогу людям, підтримку та відповідальність за кожне рішення
- "Закарпатський квест": як дві переселенки створили настільну мандрівку краєм
- Закарпатська обласна філармонія: будівля з історією колишньої синагоги в центрі Ужгорода
- В Ужгороді у День святого Валентина одружиться 7 пар
- Крафтове виробництво «Вуйко Еко» випустило новий продукт за рецептом, якому вже понад 150 років
- "До перемоги я поки на місці": прикордонниця Чопського загону Мар'яна Грицак розповіла про службу й плани на майбутнє
- Ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Процес об’єднання – це шлях до посилення університету»
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Закарпаття під час війни: використані переваги та пропущені можливості
- У Карпатському регіоні триває зимова заготівля шишок для створення майбутніх лісів
- Музей, що зберігає дух митця: в Ужгороді відзначають 45-річчя музею Манайла
- Стрес як сигнал: від втрати енергії до внутрішньої сили. Говоримо із Оксаною Микитюк
- Мирослав Дочинець, письменник: "Україна навіть через покоління не буде повністю українськомовною"
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- Любов, що рятує в полоні: історія подружжя Андрія Раітіна та Олени Терещенко з Маріуполя в Ужгороді
- За слідами на снігу і не тільки: стартував зимовий облік тварин у карпатських лісах
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина

До цієї новини немає коментарів