Обласний центр громадського здоров’я гостро потребує придбання Ламінарної шафи 2 класу біозахисту

Обласний центр громадського здоров’я гостро потребує придбання Ламінарної шафи 2 класу біозахисту
Для проведення більшої кількості лабораторних досліджень біологічних зразків пацієнтів з підозрою на COVID-19 (як для виявлення вірусу, так і для підтвердження факту одужання тих, хто вже перехворів), обласний центр громадського здоров’я вкрай гостро потребує придбання Ламінарної шафи 2 класу біозахисту. Наразі у відділенні лабораторної діагностики тільки одне робоче місце  для виділення РНК збудника SARS-CoV-2, обладнане боксом біологічної безпеки 2 (ІІ) класу.

 

Однак, не зважаючи на карантин, здійснює прийом та лікування ВІЛ-позитивних пацієнтів та всі необхідні дослідження з супроводу надання АРВ – терапії, як єдиний сайт надання спеціалізованої терапії ВІЛ-інфікованим. У лабораторії працюють досвідчені висококваліфіковані кадри, завдяки чому є можливість збільшення кількості досліджень облаштування ще одного робочого місця лаборанта. Для цього необхідним є придбання Ламінарної шафи 2 класу біозахисту (Бокс біологічної безпеки). Вартість зазначеного боксу українського виробництва складає 129 972,00 грн. (пропозиція додається).

Слід зазначити, що відділення лабораторної діагностики закладу щорічно виконує біля 5000 молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР на виявлення збудників ВІЛ-інфекції, гепатитів В, С, Д, Е, збудників уро-генітальних інфекцій та інших захворювань для населення всієї Закарпатської області. Крім того, лабораторія забезпечує безкоштовне обстеження всіх вагітних області, учасників бойових дій та інших декретованих груп населення. 

Заголовок

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

13 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів