Під час великодніх і травневих свят поліція Закарпаття забезпечуватиме безпеку громадян і контроль за дотриманням карантинних обмежень
Учасники наради обговорили забезпечення публічної безпеки та порядку під час великодніх і травневих свят.
Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий наголосив на необхідності створення оперативних штабів, до складу яких будуть включені представники Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, ДСНС та інших правоохоронних органів задля постійної координації, обміном інформації, взаємодії між підрозділами і оперативного реагування.
За словами Ігоря Клименка, традиційно на початку травня на території держави відбудеться декілька масштабних заходів - як релігійного, так і суспільного спрямування.
«Зважаючи на це, мною підписано запит до Міністра внутрішніх справ щодо додаткового залучення військовослужбовців Національної гвардії України та перемінного складу закладів вищої освіти МВС України. Крім того, нагадую, що, крім безпекових заходів, наша робота має бути націлена і на контроль за дотриманням карантинних обмежень», - наголосив Ігор Клименко.
Починаючи з 21.00 01 травня, в культових спорудах розпочинаються святкові богослужіння. Всього на території держави релігійні відправи пройдуть у 13,5 тисяч храмах.
За попередніми даними, участь у заходах візьмуть понад мільйон вірян. Поліція вже розробила та затвердила операційні плани розрахунків сил та засобів на великодні свята. До забезпечення правопорядку залучається максимальна кількість поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій», - зазначив Голова Нацполіції.
На Великодні свята до забезпечення публічного порядку та безпеки буде залучено – понад 20 тисяч поліцейських, 1,3 тисячі гвардійців, 4,7 тисячі рятувальників та 900 курсантів.
Очільник відомства зауважив, що керівники обласних підрозділів поліції мають зустрітися з керівництвом єпархій та храмів та нагадати їм про дотримання карантинних обмежень під час релігійних відправ. Зокрема дотримання громадянами соціальної дистанції 1,5 метра – 4 кв. м. на одну особу та носіння всіма учасниками відправ індивідуальних засобів індивідуального захисту.
Також Ігор Клименко підкреслив, що цьогоріч річниця трагедії в Одесі співпадає зі святкуванням Великодня. Тому необхідно забезпечити правопорядок не лише поблизу культових споруд, а й у місцях проведення масових заходів.
«На початку тижня спільно з додатковими силами Національної гвардії ми розпочали оперативно-профілактичне відпрацювання території обласного центру. І вже з 30 квітня Головне управлінням в Одеській області запровадить посилені заходи безпеки», - повідомив Голова Національної поліції України.
Ігор Клименко зазначив, що у травневі дні заплановано проведення «автопробігів» вулицями міст. Найбільш масштабні заходи відбуваються на територіях м. Києва, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Сумської, Луганської, Одеської, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей.
«Звертаю увагу начальників обласних Головних управлінь Національної поліції України на постійному моніторингу оперативної обстановки та оцінці ризиків, недопущення вчинення провокацій як учасниками заходів, так і щодо них», - зазначив Ігор Клименко.
Водночас під час наради було наголошено на необхідності дотримання виконання закону про декомунізацію та недопущення використання забороненої символіки.
Глава Нацполіції наголосив на проведенні заходів із посилення нагляду за безпекою дорожнього руху та роботу патрулів, у тому числі на воді, для забезпечення безпечного дозвілля людей.
Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Ми всі тут для того, щоб наші діти не воювали…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
До цієї новини немає коментарів