Закарпатець заплатив понад 130 тисяч гривень аліментів та ще 20 тисяч штрафу

Закарпатець заплатив понад 130 тисяч гривень аліментів та ще 20 тисяч штрафу
Боржника обмежили у праві: виїзду за межі України; керування транспортними засобами; полювання; користування зброєю.

 

На виконанні в Іршавському районному відділі державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з травня 2019 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на утримання двох дітей до досягнення ними повноліття.

Боржника обмежили у праві: виїзду за межі України; керування транспортними засобами; полювання; користування зброєю. Також на все майно боржника було накладено арешт та внесено відомості до Єдиного реєстру боржників. Крім того, відповідно до статті 36 Закону України «Про виконавче провадження», державним виконавцем винесено постанови про оголошення розшуку транспортних засобів, які належать боржнику.

Після застосування встановлених законом обмежень, боржник сплатив всю суму боргу по аліментах у розмірі 166 077,41 грн, з якої 133 290, 32 грн - заборгованість зі сплати аліментів, 19 458, 06 грн – штраф та 13 329, 03 грн - виконавчий збір, інформує пресслужба Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

11 травня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів