Власниками нових банківських карток АТБ-Pay стали вже більш як 350 тисяч українців: які переваги, нові можливості та призи вони одержали

Так, у вересні призи (електронні сертифікати номіналом 500 грн.) одержали 1667 осіб. Місяцем раніше, у серпні, пощастило 1382 клієнтам магазинів «АТБ». Призовий фонд розіграшу серед власників карток АТБ-Pay за два останні місяці перевищив 2 мільйони гривень! Нагадаємо, що розіграш регулярно проходить у чат-боті у популярному месенджері Viber.
Варто зазначити, що цей унікальний для вітчизняного ринку банківський продукт, окрім очевидних переваг знайомої багатьом українцям пластикової картки Visa Gold (вельми зручної для використання та безоплатної для здійснення більшості транзакцій), дає можливість одержувати максимально можливу знижку на продукти в супермаркетах «АТБ». Навіть якщо на ті чи інші товари вже надана знижка в межах акційних пропозицій, на них однаково діє додатковий бонус у разі розрахунків такою платіжною карткою.
«Наше завдання не просто емітувати мільйони карток, а зробити АТБ-Pay основною банківською карткою для клієнта, створювати нові зручні сервіси… Разом із нашими улюбленими клієнтами та партнерами ми будемо змінювати фінансовий сектор України в інтересах споживача», – повідомив на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор і голова ради директорів корпорації «АТБ».
Уже сьогодні оформити пластикову картку АТБ-Pay можна в будь-якому відділенні «Райффайзен Банку».
Також у більш ніж двох сотнях супермаркетів торговельної мережі «АТБ» по всій Україні працюють представники банку, які на місці допомагають усім охочим швидко оформити й одержати таку вигідну платіжну картку. У вересні стартувала видача карток АТБ-Pay в магазинах Львівської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької областей. На жовтень заплановане розширення проєкту на Івано-Франківську, Рівненську, Тернопільську та Хмельницьку області.
Станом на цей час у всіх 24 областях країни працюють 1262 супермаркети лідера українського ритейлу. На прилавках кожного з них представлено понад 3,5 тисячі найменувань продукції, близько третини з якої є товарами власних торгових марок. Нагадаємо, що цього року число постійних покупців торговельної мережі стало більшим за чотири мільйони. І ця цифра стрімко зростає, оскільки в багатьох регіонах країни відкривають нові супермаркети «АТБ». Усе більше українців віддають перевагу гарантовано свіжим продуктам та якісним товарам першої необхідності за чесними та демократичними цінами. Цим комфортні магазини «АТБ» відомі вже більш як чверть століття.
Як взяти участь у розіграші цінних призів:
- Крок перший — оформити картку АТБ-Pay.
- Крок другий — відсканувати QR-код на сайті банку та підключитися до чат-бота «АТБ» у месенджері Viber.
- Крок третій — протягом місяця зробити в магазинах «АТБ» покупок на 1 тис. гривень (одним або декількома чеками).
Кожні витрачені наступні 500 грн. дають додатковий шанс на участь у розіграші. Наприкінці місяця переможцям приходять SMS-повідомлення та надається можливість самостійно вибрати категорію товарів або послуг, на яку можна буде витратити подарунковий сертифікат.
Три прості способи одержати банківську картку АТБ-Pay
- Отримати у консультанта «Райффайзен Банку» у магазинах «АТБ» вашого міста. Необхідно мати при собі паспорт й ідентифікаційний код (ІПН). Оформлення займе не більше 10–15 хвилин, що дозволить у цей же день почати заощаджувати на покупках солідні суми.
- У будь-якому відділенні «Райффайзен Банку» – знайти найближче відділення банку зараз.
- Замовити картку також можна на сайті «Райффайзен Банку».
Ганна Козлицька
До теми
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Подорож потягом з України до країн ЄС без тривалих зупинок на кордоні, пересадок та очікувань. Для мешканців Ужгорода це незабаром стане реальністю
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «Ми не готуємо солдатів, ми готуємо патріотів» – Олександр Сіденко про нову модель предмета «Захист України»
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
- «Діти – моя найбільша мотивація, я тут, щоб росіяни не дійшли до мого дому…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Від сцени до лінії фронту: історія актора Мукачівського драматичного театру Євгена Човбана
- «Чи виконав я свою місію – відомстив за батька? Поки ні, буду воювати до закінчення війни…» Історія Владислава, бійця 128-ї бригади
- «Після того, як ми побачили ті звірства, які вчинили росіяни в Бучі, Бородянці, Ізюмі, головне для нас – не стати такими ж, як вони» Історія капелана Андрія
- Закарпаття спільно з Румунією та Угорщиною організує освітні заходи для школярів та вчителів
- Найстаріший капелан: отець Іван Ісайович понад 10 років опікується військовими
До цієї новини немає коментарів