Де та як купити криптовалюту: які існують способи купівлі цифрового активу сьогодні

Цифровий світ все більше затягує нас у свої простори, адже онлайн транзакції - це зручно, швидко, надійно та ще й з мінімальними комісіями. Не дивно, що все більше людей починає цікавитися, де та як придбати криптовалюту та що з нею робити.
Що таке криптовалюта?
Криптовалюта - це різновид цифрового активу або цифрової валюти, яка офіційно не випускається жодною державою у друкованому вигляді. З криптовалютою можна виконувати ті ж самі транзакції, що і з фіатом: купувати, продавати, обмінювати, накопичувати, розраховуватись і тд., але лише у мережі.
Які існують різновиди криптовалюти?
Серед різновидів криптовалюти виділяють:
- біткоіни;
- альткоіни;
- стейблкоіни;
- токени.
Біткоін - перша у світі криптовалюта, якій зазвичай виділяється окреме місце у списку різновидів цифрових валют. Ця валюта є найпопулярнішою та найдорожчою валютою у світі на сьогоднішній день. Основана вона на базі блокчейну - бази даних, у якій зберігається інформація з усіма проведеними транзакціями.
Альткоіни - криптовалюти, які були створені за аналогом біткоінів. Ціллю розробки альткоінів є створення удосконаленої криптовалюти з можливістю проведення транзакцій швидше за транзакції з біткоінами та з меншими комісіями.
Стейблкоіни - криптовалюти, вартість яких залежить від вартості фіатів або від вартості цінних активів, наприклад, золота або нафти.
Токени - криптовалюти, які не мають свого блокчейну й основані на базі вже існуючих.
Токени створюються з ціллю забезпечення балансу у цифровому світі та управляються з-за допомогою смарт-контрактів.
Розібравшись з різновидами валют пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо того, як купити криптовалюту.
Які існують способи купівлі криптовалюти?
Стати власником криптовалюти можна декількома способами. Серед них:
- скористатися послугами криптобіржі;
- обміняти валюту в онлайн або офлайн обміннику;
- звернутися за допомогою до посередника;
- скористатися терміналом.
Якщо ви вагаєтесь, де купити криптовалюту, то починайте із криптобірж. Саме ці платформи ідеально підходить новачкам у сфері віртуальної валюти.
Яку криптобіржу обрати новачкові?
Нові користувачі у сфері криптовалюти дуже позитивно відгукуються про європейську біржу WhiteBIT. На її сайті настільки детально прописані усі кроки щодо виставлення ордерів та їх види, про обмін валюти та торгові пари, про поповнення балансу, переводи коштів і тд., що зробити хоча б якусь помилку стає просто неможливо.
До теми
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
- «На позиції мені не потрібен боєць, котрий нічого не боїться, бо він перший загине. І боягуз не потрібен…» Історія бійця 128 бригади Анатолія
До цієї новини немає коментарів