Масштаби впровадження програми «Custody Records» на Закарпатті розширено
Відтепер офіс із електронною системою обліку та відеофіксації всіх дій із затриманими особами запроваджено і в Хустському районному управлінні поліції.
Офіційний захід, під час якого програму «Custody Records» було введено в дію, відбувся сьогодні, 16 червня, під керівництвом очільника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Ярослава Колесника, начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини НПУ Руслана Горяченка, а також голови Закарпатської ОВА Віктора Микити та голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка.
Також на відкритті були присутні голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош, керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги області Василь Попадинець, працівник регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Тетяна Таран та керівництво місцевих правоохоронних органів.
Традиційно спостерігати за роботою системи «Custody Records» у дії присутні могли із самого початку доставлення затриманої особи до підрозділу поліції. Відеосистема фіксувала всі дії поліцейських та затриманого впродовж усього часу його перебування та супроводу до спеціальних кімнат: приміщення для реєстрації; інтерв’ювання з інспектором з дотримання прав людини; для зустрічі з адвокатом та кімнати проведення слідчих дій.
Після проходження всіх етапів перебування в спеціально облаштованому приміщенні затриману особу помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відтак мали можливість ознайомитися з роботою оновленого ІТТ.
Начальник поліції області, генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник зазначив: «Щоразу відкриття нового приміщення, облаштованого відповідно до програми «Custody Records», - це нова можливість виключати сталі стереотипи та захищати як громадян, так і поліцейських під час проведення процесуальних дій. Це вже третій підрозділ поліції, де впроваджена дана система. Звичайно, плануємо збільшувати їх кількість у різних куточках регіону».
До теми
- «У мене немає страху, навіть коли обстрілює танк, – обтрусив пилюку й працюю далі…» Історія бійця 128-ї бригади Роберта
- «Ми сдайомся, нє стрєляйтє!»: як захисники 128-ї бригади брали окупантів у полон
- Штурмовик Іван Пайда. Герою з Ужгорода назавжди 39
- Цензура часів СРСР, листи з Індійського океану та впізнаваність голосу. Осип Лобода про роботу на радіо на Закарпатті
- Жіночий клуб «Натхненна» – простір, де жінки разом відпочивають і розвиваються
- «Я не поважав би себе, якби не пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Олександра
- Закарпатський клуб стійких медіа: працюємо за будь-яких умов
- «Я знищую ворогів із радістю…» Історія бійця 128-ї бригади
- «За чотири дні наш розрахунок знищив дронами три російські гармати…» Історія Шеви зі 128-ї бригади
- "Це була моя мрія – бути на вершині гір" - Андрій Солдатенко про поїздки для військових у Карпати
- Гуцульський сердак: голка, нитка і щира молитва
- «Мені захотілося зробити щось корисне для своєї країни, тому я тут…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Навіть якщо людина повернеться з війни цілою зовні, всередині вона буде сильно поранена" — Ярослав Галас
- «Я розумію, як ефективно нищити дронами ворога – знаю наперед, куди побіжить ворожий піхотинець…» Історія бійця 128-ї бригади
- Закарпатський леквар допомагає збирати на дрони
- «Найбільше на війні хвилює тиша». Закарпатський гвардієць розповів про перший бій, поранення і найбільші хвилювання на фронті
- «Ми супроводжуємо бійців на всіх етапах служби». Гвардійські психологи розповіли про свою роботу
- Двічі поранений прикордонник "Кардинал" готовий боротися до самої перемоги
- «Війна колись закінчиться, мої рідні повернуться в Україну, і я знову піду будувати хмарочоси…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Ми всі розуміли, що виконуємо свій обов'язок": нацгвардієць Сергій Зайченко розповів про оборону під Покровськом
До цієї новини немає коментарів