Масштаби впровадження програми «Custody Records» на Закарпатті розширено

Відтепер офіс із електронною системою обліку та відеофіксації всіх дій із затриманими особами запроваджено і в Хустському районному управлінні поліції.
Офіційний захід, під час якого програму «Custody Records» було введено в дію, відбувся сьогодні, 16 червня, під керівництвом очільника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Ярослава Колесника, начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини НПУ Руслана Горяченка, а також голови Закарпатської ОВА Віктора Микити та голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка.
Також на відкритті були присутні голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош, керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги області Василь Попадинець, працівник регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Тетяна Таран та керівництво місцевих правоохоронних органів.
Традиційно спостерігати за роботою системи «Custody Records» у дії присутні могли із самого початку доставлення затриманої особи до підрозділу поліції. Відеосистема фіксувала всі дії поліцейських та затриманого впродовж усього часу його перебування та супроводу до спеціальних кімнат: приміщення для реєстрації; інтерв’ювання з інспектором з дотримання прав людини; для зустрічі з адвокатом та кімнати проведення слідчих дій.
Після проходження всіх етапів перебування в спеціально облаштованому приміщенні затриману особу помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відтак мали можливість ознайомитися з роботою оновленого ІТТ.
Начальник поліції області, генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник зазначив: «Щоразу відкриття нового приміщення, облаштованого відповідно до програми «Custody Records», - це нова можливість виключати сталі стереотипи та захищати як громадян, так і поліцейських під час проведення процесуальних дій. Це вже третій підрозділ поліції, де впроваджена дана система. Звичайно, плануємо збільшувати їх кількість у різних куточках регіону».
До теми
- «Ми всі тут для того, щоб наші діти не воювали…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
До цієї новини немає коментарів