У ЦНАПі Ужгородської міськради працюють над впровадженням ще однієї послуги – «Я – ветеран»

Про роботу Центру надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради сьогодні на брифінгу щодо розвитку мережі ЦНАПів у Закарпатській області розповіла заступниця директора департаменту забезпечення надання адміністративних послуг міськради, начальниця ЦНАПу Жанна Павлув, - інформує Ужгородська міська рада.
Із журналістами спілкувався заступник голови Закарпатської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO/) Олександр Пацкан, своїм досвідом роботи поділилася і керівниця ЦНАПу Солотвинської селищної ради Дарина Варга.
Щодо ужгородського ЦНАПу, то, за словами Жанни Павлув, адміністратори зараз надають 268 адмінпослуг як жителям Ужгорода, так і Закарпатської області. Із початку року таких послуг надали 10 842, у середньому за місяць адміністратори надають 1 800 адмінпослуг. У ЦНАПі працює інформаційний термінал, СМС-інформування заявників щодо результатів розгляду поданих ними справ та касове обслуговування через POS-термінали. Ведеться електронний архів справ. Цьогоріч збільшили до 47 кількість онлайн-послуг, запроваджено шеринг документів шляхом інтеграції системи «Універсам послуг м. Ужгород» до застосунку Дія.
Із квітня 2022 року адміністратори ужгородського ЦНАПу отримали доступ та працювали у програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», що дозволило якісно та ефективно здійснювати реєстрацію внутрішньо переміщених осіб в Ужгороді.
Також торік отримали доступ до Єдиного державного демографічного реєстру, що дало додаткову можливість жителям міста отримувати у ЦНАПі паспорти громадянина України у формі ID-картки та паспорти для виїзду за кордон.
Жанна Вікторівна додала також, що у ЦНАПі Ужгородської міської ради працюють над запровадженням комплексної послуги «Я – ветеран».
Дарина Варга розповіла про досвід роботи ЦНАПу Солотвинської селищної ради, де, як зазначила, на сьогодні надано 5 600 адмінпослуг, також поділилася планами на вдосконалення сервісу центру.
Олександр Пацкан наголосив, що обласна влада активно працює над розвитком мережі ЦНАПів, на Єдиному державному порталі адміністративних послуг зібрана вся інформація про такі центри. Загалом, додав, у планах відкриття ще вісьмох ЦНАПів у Закарпатській області, тож до кінця року, планується, на Закарпатті діятимуть загалом 64 ЦНАПи.
До теми
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- Цьогорічний лауреат премії Петра Скунця Віктор Новграді-Лецо – про творчість, премію та плани на майбутнє
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- Мріє повернутися у звільнений Маріуполь: Кіра Обединська про поранення, вивезення у ДНР і нагороду "Майбутнє України"
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
До цієї новини немає коментарів