Урочистості з нагоди Дня працівників ЖКГ відбулися у Закарпатській ОДА

Працівників галузі зі всієї області з професійним святом привітав керівник краю Геннадій Москаль. Він побажав працівникам ЖКГ успіхів у їхній нелегкій, але дуже потрібній роботі.
За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення стабільної роботи підприємств галузі та з нагоди професійного свята кращим працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Г. Москаль вручив подяки та почесні грамоти облдержадміністрації та облради.
Опісля урочистої частини фахівці галузі з усієї області підбили підсумки роботи за минулий рік та окреслили плани на поточний під час засідання колегії департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА.
У засіданні взяли участь представники районних адміністрацій, керівники міст – серед них Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, очільники комунальних підприємств області, Служби автомобільних доріг, ПАТ «Закарпатгаз», ТОВ «Закарпатгаззбут» та інші. Йшлося про роботу галузей інфраструктури і транспорту, підприємств житлово-комунального господарства області за минулий рік, а також стан виконання заходів обласних програм – поводження з твердими побутовими відходами, енергоефективності та енергозбереження, підвищення ефективності функціонування комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород».
Джерело: Сайт Закарпатської ОДА










До теми
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку

До цієї новини немає коментарів