Закарпатгаз продовжив конкурс дитячого малюнка на один тиждень

Закарпатгаз продовжив конкурс дитячого малюнка на один тиждень
У зв'язку зі зверненнями батьків дітей, які не встигли взяти участь у конкурсі малюнка на тему безпечного поводження із газом у побуті, конкурсною комісією було прийнято рішення про продовження прийому робіт до 30 грудня 2020 року. 

 

"Ми прийняли таке рішення ще й тому, що з настанням зимових канікул вивільняється час у юних художників. Тому чекаємо на малюнки від дітей віком до 16 років, що проживають на території Закарпатської області.  Окрім цінного подарунку, дитина отримає 2 календарі на 2021 рік, де одна зі сторінок міститиме саме її малюнок, – повідомляють організатори на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook. 

Отже, що потрібно зробити?

Зобразити будь що, пов’язане з використанням газу в побуті (це може бути газові прилади, газ-помічник в побуті, затишок в оселі (смачна їжа на столі, тепло у помешканні), робота аварійно-диспетчерської служби, машина 104 тощо. Також вітається промальовування конкретних правил експлуатації газових приладів. Наприклад, що не можна залишати газову плиту без нагляду, коли на ній щось готується; слід відчиняти вікна, коли працює газова плита; не можна сушити речі над конфорками тощо. Скан або якісне фото роботи слід надіслати на електронні адреси: [email protected] та [email protected]/ У листі слід обов’язково вказати:  ПІБ дитини, її вік, адресу проживання, контактний номер когось з батьків. Самі ж роботи надіслати поштою (у нескладеному вигляді!) на адресу: м.Ужгород, вул.Погорєлова, 2 з поміткою «Конкурс малюнків».  Або занести у клієнтський простір 104.ua у таких населених пунктах:

  • м.Ужгород (вул.Погорєлова, 2);
  • м.Мукачево (вул.Свалявська, 77);
  • м.Хуст (вул.Львівська, 13а);
  • м.Свалява (вул.Достоєвського 20а);
  • м.Виноградово (вул.Маяковського, 70).

Участь у конкурсі можуть брати діти з усього Закарпаття віком до 16 років.Прийом робіт продовжено до 21:00 30 грудня. Оголошення переможців відбудеться 31 грудня.

Пресслужба АТ "Закарпатгаз"

 

 

24 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів