В багатьох районах є пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури — голова "Укренерго"
Масованим ракетним ударом 9 березня росіяни не змогли “погасити” енергосистему України. Водночас в багатьох районах є пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури — як ТЕС, так і підстанцій “Укренерго”. Про це Суспільному повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.
“Всю ніч ми в диспетчерському центрі “Укренерго” намагалися стабілізувати енергосистему під час ракетної атаки. Вчергове констатуємо, що ворог не досяг своїх основних цілей, енергосистема працює, вона не погашена, не сколапсувала”, — сказав Кудрицький.
Внаслідок пошкоджень ТЕС і підстанцій “Укренерго” в окремих областях є обмеження енергопостачання. Наразі енергетики працюють над відновленням енергоживлення всіх регіонів, розповів Кудрицький.
“В деяких це вдасться досить швидко, в деяких потрібно буде більше часу, оскільки руйнування дуже значні”, — пояснив він.
Наразі триває остаточна оцінка шкоди, якої було завдано ракетними ударами та атаками дронів-камікадзе.
“Атака масштабна як за кількістю, так і за номенклатурою засобів, які застосувала країна-терорист. Тому більш точні терміни відновлення по кожній області зможемо сказати всередині або наприкінці дня”, — сказав посадовець.
Читайте також: Які наслідки ракетного удару у регіонах — зведення ОВА
За його словами, під час кожної ракетної атаки українська енергосистема має можливість “спертися” на європейську енергосистему, використати її великі резерви.
“Але зараз проблеми покрити споживання в цілому по країні немає. Є проблема в основному в тому, що пошкоджена магістральна мережа, якою електроенергія доставляється до того чи іншого регіону. В деяких областях є обмеження енергопостачання. І над усуненням цих обмежень ми саме буде працювати”, — зазначив Кудрицький.
Він сказав, що в “Укренерго” не коментує суть і характер кроків, яких вживають, щоб більше стабілізувати систему і підготовувати її до ракетної атаки.
“Ця інформація закрита з очевидних причин. Не хочемо допомагати ворогу. Але енергосистема працює і працюватиме надалі. Ворог основної своєї цілі не досяг”, — сказав Кудрицький.
До теми
- «Мені доводилося крити з крупнокаліберного кулемета російські вогневі точки на відстані до 3 кілометрів…» Історія бійця 128-ї бригади Андрія
- «У мене немає страху, навіть коли обстрілює танк, – обтрусив пилюку й працюю далі…» Історія бійця 128-ї бригади Роберта
- «Ми сдайомся, нє стрєляйтє!»: як захисники 128-ї бригади брали окупантів у полон
- Штурмовик Іван Пайда. Герою з Ужгорода назавжди 39
- Цензура часів СРСР, листи з Індійського океану та впізнаваність голосу. Осип Лобода про роботу на радіо на Закарпатті
- Жіночий клуб «Натхненна» – простір, де жінки разом відпочивають і розвиваються
- «Я не поважав би себе, якби не пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Олександра
- Закарпатський клуб стійких медіа: працюємо за будь-яких умов
- «Я знищую ворогів із радістю…» Історія бійця 128-ї бригади
- «За чотири дні наш розрахунок знищив дронами три російські гармати…» Історія Шеви зі 128-ї бригади
- "Це була моя мрія – бути на вершині гір" - Андрій Солдатенко про поїздки для військових у Карпати
- Гуцульський сердак: голка, нитка і щира молитва
- «Мені захотілося зробити щось корисне для своєї країни, тому я тут…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Навіть якщо людина повернеться з війни цілою зовні, всередині вона буде сильно поранена" — Ярослав Галас
- «Я розумію, як ефективно нищити дронами ворога – знаю наперед, куди побіжить ворожий піхотинець…» Історія бійця 128-ї бригади
- Закарпатський леквар допомагає збирати на дрони
- «Найбільше на війні хвилює тиша». Закарпатський гвардієць розповів про перший бій, поранення і найбільші хвилювання на фронті
- «Ми супроводжуємо бійців на всіх етапах служби». Гвардійські психологи розповіли про свою роботу
- Двічі поранений прикордонник "Кардинал" готовий боротися до самої перемоги
- «Війна колись закінчиться, мої рідні повернуться в Україну, і я знову піду будувати хмарочоси…» Історія бійця 128-ї бригади
До цієї новини немає коментарів