В багатьох районах є пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури — голова "Укренерго"

Масованим ракетним ударом 9 березня росіяни не змогли “погасити” енергосистему України. Водночас в багатьох районах є пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури — як ТЕС, так і підстанцій “Укренерго”. Про це Суспільному повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.
“Всю ніч ми в диспетчерському центрі “Укренерго” намагалися стабілізувати енергосистему під час ракетної атаки. Вчергове констатуємо, що ворог не досяг своїх основних цілей, енергосистема працює, вона не погашена, не сколапсувала”, — сказав Кудрицький.
Внаслідок пошкоджень ТЕС і підстанцій “Укренерго” в окремих областях є обмеження енергопостачання. Наразі енергетики працюють над відновленням енергоживлення всіх регіонів, розповів Кудрицький.
“В деяких це вдасться досить швидко, в деяких потрібно буде більше часу, оскільки руйнування дуже значні”, — пояснив він.
Наразі триває остаточна оцінка шкоди, якої було завдано ракетними ударами та атаками дронів-камікадзе.
“Атака масштабна як за кількістю, так і за номенклатурою засобів, які застосувала країна-терорист. Тому більш точні терміни відновлення по кожній області зможемо сказати всередині або наприкінці дня”, — сказав посадовець.
Читайте також: Які наслідки ракетного удару у регіонах — зведення ОВА
За його словами, під час кожної ракетної атаки українська енергосистема має можливість “спертися” на європейську енергосистему, використати її великі резерви.
“Але зараз проблеми покрити споживання в цілому по країні немає. Є проблема в основному в тому, що пошкоджена магістральна мережа, якою електроенергія доставляється до того чи іншого регіону. В деяких областях є обмеження енергопостачання. І над усуненням цих обмежень ми саме буде працювати”, — зазначив Кудрицький.
Він сказав, що в “Укренерго” не коментує суть і характер кроків, яких вживають, щоб більше стабілізувати систему і підготовувати її до ракетної атаки.
“Ця інформація закрита з очевидних причин. Не хочемо допомагати ворогу. Але енергосистема працює і працюватиме надалі. Ворог основної своєї цілі не досяг”, — сказав Кудрицький.
До теми
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
- «Діти – моя найбільша мотивація, я тут, щоб росіяни не дійшли до мого дому…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Від сцени до лінії фронту: історія актора Мукачівського драматичного театру Євгена Човбана
- «Чи виконав я свою місію – відомстив за батька? Поки ні, буду воювати до закінчення війни…» Історія Владислава, бійця 128-ї бригади
- «Після того, як ми побачили ті звірства, які вчинили росіяни в Бучі, Бородянці, Ізюмі, головне для нас – не стати такими ж, як вони» Історія капелана Андрія
- Закарпаття спільно з Румунією та Угорщиною організує освітні заходи для школярів та вчителів
До цієї новини немає коментарів