В Ужгороді відкрили меморіальні дошки трьом полеглим захисникам
![В Ужгороді відкрили меморіальні дошки трьом полеглим захисникам](/images/news/2024/1/max/32dfb8c511782485.jpg)
Меморіальні дошки захисникам Тарасу Гайдуку, Івану Гутаю та Андрію Потічному 26 січня відкрили в Ужгородському ліцеї №15, учнями якого і були загиблі військові.
Ініціаторами встановлення дошок були друзі, однокласники та представники закладу освіти. На відкриття меморіальних дощок до Ужгородського ліцею №15 прийшли рідні захисників, друзі, однокласники, військові, вчителі, священник та учні.
Тарас Гайдук – випускник Ужгородського ліцею №15 і Українського католицького університету, учасник АТО, голова правління у ГО «Закарпатська Громада», працював екскурсоводом. 31-річний військовий загинув 6 березня 2022 року під час виконання бойового завдання. У нього залишилися батьки, дружина та маленький син.
Іван Гутай народився 25 грудня 1990 року в Ужгороді. Проходив строкову військову службу в українській армії. У 2015 році пішов добровольцем у зону проведення АТО. На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну продовжив захищати Батьківщину від російських окупантів. Загинув Іван Гутай 11 травня 2023 року під час виконання бойового завдання. В захисника залишилися батько, брат, котрий продовжує захищати Україну від ворога, а також наречена. Мама захисника померла минулого року. Андрій Потічний народився в Ужгороді 28 березня 1997 року. Був інспектором взводу №3 роти №1 полку управління поліції особливого призначення № 2 (штурмовий полк "Цунамі") в Об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України "Лють". Військовий загинув 18 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання у напрямку населеного пункту Кліщіївка Донецької області. У захисника залишилися батьки, брат, невістка та племінник. Меморіальні дошки освятив священник. Після цього родичі та друзі поклали квіти до встановлених дошок та запалили лампадки. Вічна пам'ять і слава Героям!-->
До теми
- Ще один мурал прикрасив обласний центр Закарпаття
- В Ужгороді для дітей та дорослих проводять безкоштовні заняття з музикотерапії
- "Простір творчості": в Ужгороді провели майстер-клас з валяння вовною для людей з інвалідністю
- «Незламність в об’єктиві»: світлини воєнного життя на Донеччині можна побачити в Ужгородському скансені до 31 липня
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- В Ужгороді відкрили мініскульптуру, присвячену патрульним поліцейським
- Лазертаг, екскурсія до екзотів та мультфільм в кінотеатрі: на Закарпатті діти мандрують в "УжТур"
- В Ужгороді дві вулиці перейменують на честь полеглих військових Олега Куцина та Сергія Кузнєва
- На Закарпатті дружині загиблого прикордонника вручили державну нагороду
- В Ужгороді волонтери проводять проєкт для жінок "Турбота про себе"
- В Ужгороді у річницю загибелі вшанували пам’ять полеглого Героя - прикордонника Віктора Синька
- На Закарпатті вручили орден матері загиблого гвардійця
- Завтра в Ужгороді – благодійний марафон на підтримку ЗСУ
- 65 000 гривень зібрали учні Ужгородського ліцею «Лідер» під час благодійного ярмарку
- «Еко-Майстерні: легко про сортування відходів» – заходи в межах грантового проєкту відбулися в Ужгороді
- Пізнавальний захід для батьків і дітей «Сімейний фестиваль» пройшов в Ужгороді
- Майстер-клас із розпису великодніх писанок для дітей прикордонників провели в ужгородському храмі
- В Ужгороді вже місяць працює дитячий простір "Кіфлик" для переселенців
- На Закарпатті триває екоакція "Шевченко єднає Україну"
- В Ужгороді у замку пластуни відзначили 112-річчя першої присяги
До цієї новини немає коментарів