В Ужгороді студенти створили студію дубляжу і озвучують українською відомі мультфільми

Уже продублювали 10 стрічок. Готові ролики публікують у соцмережі.
Як розповідає "Суспільне Ужгород", Нікіта та Михайло студенти відділення журналістики Ужгородського національного університету. Обоє навчаються на першому курсі магістратури. Дубляжем займаються другий місяць. Для того, щоб їхні персонажі звучали природно, хлопці присідають, бігають, імітують різні звуки.
"Я пам’ятаю, коли вперше ми озвучували Марч (героїня серіалу "Сімпсони" — ред.) і в нас виходило не з першого разу. Це був наче невеликий 10-ти хвилинний уривок, але я після цього день мовчав. Або ще було таке, що наговоримося, наговоримося і тяжко вже у свій голос повертатися", — розповідає Нікіта Лісовець.
Фото: "Суспільне Ужгород"
Хлопці кажуть, найважча частина роботи — переклад. Нікіта та Михайло працюють тільки вдвох. У всі дубляжі хлопці додають трішки цікавинок, додають якісь діалекти, чи українські реалії.
"Ми озвучили більше 10-ти фрагментів мультфільмів, які з’явилися на нашій сторінці в Інстаграмі. Також ми озвучили найпопулярніший зараз в Інтернеті мультфільм "Сонячні протилежності", який випускає Нетфлікс. Ми згадали там Клавдію Петрівну через те, що там було на слуху у всіх", — каже Нікіта Лісовець.
Наразі усі озвучені уривки є на сторінці студії дубляжу в соцмережах у вільному доступі. Тут же хлопці проводять опитування серед підписників, аби визначити, що цікаво аудиторії.
До теми
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків

До цієї новини немає коментарів