Тактичні рюкзаки
Якщо ви багато подорожуєте, або звикли брати із собою багато речей, наприклад, на роботу, при цьому хочете залишити руки максимально вільними, варто відкрити для себе тактичні рюкзаки (якщо це не зробили раніше), особливо, якщо раніше ви не користувались цим видом аксесуарів.
Після масштабного вторгнення Росії ці вироби від українських і іноземних виробників стали ще більш популярними та такими, що часто замовляють різні клієнти:
-
власне військові;
-
їх знайомі та родичі для передачі солдатам на фронт;
-
волонтери.
Один із найбільших виробів аксесуарів за доступною вартістю сформовано в інтернет-магазині «панцир». Якщо ж ви у столиці, то можна самостійно оцінити представлені моделі, проаналізувати їх на дотик та візуально і вигідно купити обновку.
Купити тактичний рюкзак: що враховується у виборі?
Перш за все, це об’єм. Традиційно моделі мають від 20 до 80 (рідше 100 літрів) корисного внутрішнього об’єму, щоб можна було покласти необхідні речі. Для підбору найбільш вдалого рішення, враховуйте такі особливості:
1. Кількість кишень, їх розмір, вид (внутрішні та зовнішні), а також те, як вони застібаються.
2. Вага виробу. Для її зменшення використовуються синтетичні матеріали.
3. Виробник та ключові особливості товарів під його брендом.
Підкреслимо, що прийнявши рішення купити рюкзак тактичний, ви отримуєте аксесуар, який сміливо можна використовувати у різних погодних умовах. Так, гарно себе вони зарекомендували під час густого туману, масивних опадів у вигляді дощу чи снігу – тканина не накоплює вологу, а значить, виріб не стає важчим, а у середині усе залишається у безпеці та сухим.
Форма ременів та їх різновид має значення. Чим більше корисний об’єм внутрішнього простору, тим стратегічно правильно буде замовити варіант з 2 ляпками, аби рівномірно розподіляти вагу по всій спині. Для невеликих за розміром варіантів є моделі з однією лямкою, а тому рюкзак носиться на, або через плече. Зверніть увагу на наявність додаткових коротких ручок для зручності переносу виробу не лише на спині, але і у руці.
Треба поточнити наперед тип підкладки. Це легка тканина, за допомогою якої оформлений внутрішній простір.
Інтернет-магазин «Панцир» зумів налагодити пряму співпрацю з різними українськими, німецькими, голландськими брендами, а також британськими та американськими торговельними марками. За рахунок цього вдається одночасно пропонувати клієнтам різний за вартістю асортимент, серед якого можете знайти економічні та більш дорогі різновиди.
Чому треба тактичні рюкзаки купити?
1. Можливість одночасного перенесення великої кількості виробів та речей, що необхідні на полюванні, війні, риболовні, у туристичному поході.
2. Широкий вибір різноманітних кольорових відтінків, які стильно виглядають, при цьому не маркі та швидко не брудняться.
3. Захист наповнення рюкзаку від вологи, низьких та високих температур оточуючого середовища.
4. Наявність великої кількості різних за розміром кишень, що створюють розумний ергономічний простір.
5. Якісні міцні шви по усьому виробу для забезпечення міцності під час застосування у різних умовах, у тому числі екстремальних.
Подібні моделі стануть корисними туристам, або ви можете обрати та замовити їх за вигідною ціною для того, щоб зробити подарунок іншій людині. Досвідчені фахівці магазину «Панцир», або офлайн в Києві, або по телефону чи у формі чату на сайті нададуть відповіді на питання, щоб ви змогли швидко зробити оптимальний вибір із урахуванням поставлених вимог та бюджету до покупки.
Тактичні рюкзаки в Україні – широкий вибір із урахуванням різних аспектів
Асортимент товарів потішить вас різними кольорами. Поруч із найбільш популярним хакі, є темно-сині, сірі, чорні, пісочні, коричневі. Окрім того зустрічаються комбіновані рішення.
Для того щоб було максимально зручно носити рюкзак, лямки мають всередині мембрани, що гарантують повітрообмін. Це дозволяє комфортно носити рюкзак як на футболку, так на кофтину чи термобілизну і куртку. Зовнішні частині додатково оформлені натуральною / штучною шкірою / брезентом / синтетичними матеріалами, щоб вони стильно та ефектно виглядали, а на них були красиво закріплені кільця для фіксації розмірних карабінів. Плюс, можуть бути прозорі кишені для розміщення напису імені та прізвища людини, кому рюкзак належить.
До теми
- «У мене немає страху, навіть коли обстрілює танк, – обтрусив пилюку й працюю далі…» Історія бійця 128-ї бригади Роберта
- «Ми сдайомся, нє стрєляйтє!»: як захисники 128-ї бригади брали окупантів у полон
- Штурмовик Іван Пайда. Герою з Ужгорода назавжди 39
- Цензура часів СРСР, листи з Індійського океану та впізнаваність голосу. Осип Лобода про роботу на радіо на Закарпатті
- Жіночий клуб «Натхненна» – простір, де жінки разом відпочивають і розвиваються
- «Я не поважав би себе, якби не пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Олександра
- Закарпатський клуб стійких медіа: працюємо за будь-яких умов
- «Я знищую ворогів із радістю…» Історія бійця 128-ї бригади
- «За чотири дні наш розрахунок знищив дронами три російські гармати…» Історія Шеви зі 128-ї бригади
- "Це була моя мрія – бути на вершині гір" - Андрій Солдатенко про поїздки для військових у Карпати
- Гуцульський сердак: голка, нитка і щира молитва
- «Мені захотілося зробити щось корисне для своєї країни, тому я тут…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Навіть якщо людина повернеться з війни цілою зовні, всередині вона буде сильно поранена" — Ярослав Галас
- «Я розумію, як ефективно нищити дронами ворога – знаю наперед, куди побіжить ворожий піхотинець…» Історія бійця 128-ї бригади
- Закарпатський леквар допомагає збирати на дрони
- «Найбільше на війні хвилює тиша». Закарпатський гвардієць розповів про перший бій, поранення і найбільші хвилювання на фронті
- «Ми супроводжуємо бійців на всіх етапах служби». Гвардійські психологи розповіли про свою роботу
- Двічі поранений прикордонник "Кардинал" готовий боротися до самої перемоги
- «Війна колись закінчиться, мої рідні повернуться в Україну, і я знову піду будувати хмарочоси…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Ми всі розуміли, що виконуємо свій обов'язок": нацгвардієць Сергій Зайченко розповів про оборону під Покровськом
До цієї новини немає коментарів