"Треба знати мову держави, у якій живеш": в Ужгороді понад два роки проводять заняття з української мови
Уроки у клубі "Говоримо українською" проводить Надія Яблонська — завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів. За її словами клуб діє два роки за сприяння Карпатського фонду та фонду Франції.
"Він для всіх, хто хоче перейти з російської на українську, або просто удосконалити свою українську. Це форма уроку, який буває різного формату: буває, що я даю якусь невеличку тему, буває, що ми говоримо про те, як правильно писати слова, прийменники, займенники, а буває, що пишемо диктанти, тобто щоразу щось нове, щось цікаве, щоб людям було легше переходити на українську і починати спілкуватися українською", — розповідає Суспільне Ужгород Надія Яблонська.
Заняття з української мови проводять щосереди о 15 годині.
До теми
- У кінотеатрах Ужгорода та Хуста покажуть фільм «Воїни духу» - про героїчну оборону Донецького аеропорту
- Рівень вакцинації на Закарпатті зріс, але стурбованість викликає ситуація із кором
- У Закарпатській області реєструють випадки захворювання на менінгококову інфекцію
- «Бограч-index» – лютий 2025: за місяць продукти подорожчали на 1,3%
- Закарпатська обласна станція переливання має знову велику потребу у крові для ЗСУ!
- Неймовірні зимові краєвиди на Закарпатті - світлинами поділилися прикордонники
- Щороку до Закарпатського протипухлинного центру звертаються близько 60 000 пацієнтів.
- За 2024 рік на Закарпатті зареєстровано 219 випадків кору, значна частина з яких припадає на ромські спільноти
- Зетень, Дурук, Найлон, Мелодія, Кадар, Назлі - серед імен, якими на Закарпатті минулоріч називали новонароджених
- В Ужгороді вперше відбулася Всеукраїнська проща монашества
- У січні в Ужгороді народилося 201 маля — вага найменшого 930 грамів
- Ідея, як провести вільний час: туристичний маршрут «Парки Закарпаття»
- В Ужгородській міськраді проаналізували епідемічну ситуацію: захворюваність на ГРВІ, грипу і COVID-19 зростає
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Ужгородський батальйон ТрО потребує патріотів, які бажають стати на захист Батьківщини поруч з побратимами-закарпатцями
- Асистент дитини: як працює послуга соціального супроводу під час інклюзивного навчання в Ужгороді?
- Як у Закарпатській обласній клінічні лікарні ім. Андрія Новака протезують захисників України
- Медичний туризм - перспективна галузь для Закарпаття
- Військовий капелан Мукачівського прикордонного загону Віктор Худяк та рідні захисників виготовляють окопні свічки
- На третину менше зареєстровано шлюбів на Закарпатті у 2024 році, ніж у 2023-му
До цієї новини немає коментарів