В Ужгородській міській раді відбулася зустріч із ліквідаторами аварії на ЧАЕС

В Ужгородській міській раді відбулася зустріч із ліквідаторами аварії на ЧАЕС
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, вручив їм грамоти, пам’ятні медалі та ордени.

 

Сьогодні – 35 років із часу страшної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Богдан Євстафійович подякував учасникам ліквідації аварії за відвагу, вручив грамоти Ужгородської міської ради Богдану Гечі, Юрію Шинкарю, Івану Пушишину, також передав подяку голови Закарпатської ОДА Ігорю Василику. Крім того, пам’ятні медалі та ордени отримали два десятки ліквідаторів. 52 постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС отримали матеріальну допомогу по 1000 грн.

На зустрічі виступив і голова ГО «Союз Чорнобиль України» Ужгорода Олександр Чемет, який подякував міському голові Богдану Андріїву за постійну підтримку чорнобильців, які живуть у місті.

Довідково. В Ужгороді на обліку в департаменті соціальної політики – 624 особи, що за Законом “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” мають право на пільги. Із них 282 ліквідатори, які проживають в Ужгороді, 160 – переселені із Чорнобильської зони, 42 вдови, 89 дітей мають статус потерпілих від чорнобильської катастрофи.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів