В Ужгороді відкрили унікальну мініскульптурку "Дикий Захід Баффало Білла"

В Ужгороді відкрили унікальну мініскульптурку "Дикий Захід Баффало Білла"
На Київській Набережній Ужгорода, неподалік транспортного мосту ім. Масарика з’явилася нова мініскульптурка «Дикий Захід Баффало Білла».

 

Це перша ужгородська скульптурка, яка сама розповідає свою історію та встановлена у законний спосіб з усіма необхідними на те дозволами. Крім того, скульптурка є чи не єдиною, що знайомитиме містян і гостей Ужгорода відразу із трьома історичними персонажами – американцем Баффало Біллом та акторами його шоу.

«Ця мініатюрка з одного боку показує, яка цікава подія відбулася в Ужгороді: найбільш масова, видовищна і красива атракція в історії нашого міста. Сучасні містяни про неї майже нічого не знають. З іншого боку скульптурка демонструє, де саме були межі Ужгорода у 1906 році. Це перша скульптурка, яка примножує наше історичне надбання і дає можливість розвиватися. Це не погляд з минулого. Це погляд у майбутнє» - каже Ігор Прохненко, історик.

27 червня 1906 року в Ужгороді відбувся виступ  всесвітньовідомого американського колективу «Дикий Захід» на чолі з Вільямом Фредеріком Коді на прізвисько «Баффало Білл. У грандіозному шоу тоді взяли участь близько 1300 людей та тварин. Після європейських столиць відвідини Ужгорода «Диким Заходом Баффало Білла» стали справжньою сенсацією.  

Скульптурка має аудіоcупровід. Відтак, сама про себе розповідає двома мовами: українською та англійською. Достатньо лиш засканувати на телефон QR-код, і Баффало Білл розповість про гастролі свого колективу в Ужгороді. Крім того, скульптурка має надсучасну систему захисту. У разі потенційної загрози пошкодження, Баффало з компанією зможуть надіслати у відповідні правоохоронні органи сигнал про небезпеку.

Закарпаття онлайн

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 липня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів