В Ужгороді нагородили кращих спортсменів міста

Урочистості відбулися сьогодні у великому залі Ужгородської міськради – тут нагородили кращих за підсумками року ужгородських спортсменів і тренерів, які їх готували. Це – володарі та призери чемпіонатів та кубків світу, чемпіонатів Європи та України, міжнародних турнірів тощо. Серед них – представники різних видів спорту: плавання, легка атлетика, фехтування, водне поло, гандбол, кіокушин карате, таеквон-до, кікбоксинг, джиу-джитсу, комбат самозахист ІСО, пляжний гандбол, більярдний спорт, спортивне орієнтування, самбо.
Міський голова Богдан Андріїв привітав спортсменів і тренерів на традиційній зустрічі, висловив вдячність за щоденні зусилля та високі результати, розвиток спортивного життя міста, промоцію Ужгорода далеко за його межами, подякував Збройним Силам України, що молодь має змогу займатися спортом, здобувати високі результати та прославляти Україну за кордоном, побажав щасливих новорічно-різдвяних свят, перемоги і миру.
Секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян зазначив, що хоч війна і внесла багато корективів, зокрема в сферу спорту, наголосив, що це історичний час, тому внесок спортсменів і їхніх тренерів у розвиток країни дуже важливий, побажав досягати нових цілей, запевнив у подальшій підтримці з боку міської влади та депутатського корпусу.
Заступник міського голови Василь Гомонай, який у своїй роботі курує і напрям спорту, подякував депутатському корпусу, який проголосував за програми підтримки та заохочення спортсменів і тренерів міста, комісії, яка старалась об’єктивно оцінити заслуги поданих кандидатур, побажав, щоб наступний рік був мирним і подарував ще більше гарних результатів у спорті.
Начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук поділилася, що працювати з такими патріотичними, енергійними та сильними духом людьми дуже приємно, додала, що пишається ними й що разом із керівниками міськради та депутатами сприятимуть матеріальному заохоченню спортсменів. Після привітань спортсменам і тренерам вручили також подяки та грамоти Ужгородської міської ради.
Як ми повідомляли, 15 кращих ужгородських спортсменів у 2023 році отримуватимуть щомісяця по 3 000 грн стипендії із міського бюджету. Грошову винагороду різних розмірів залежно від призових місць, які посіли, та рангу змагань, отримали 37 спортсменів та 23 тренери, які їх готували. На виплату грошових винагород із бюджету Ужгорода виділили 300 000 грн, а на виплату стипендій у 2023 році передбачили 540 000 грн.
Ужгородська міська рада
До теми
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «Ми не готуємо солдатів, ми готуємо патріотів» – Олександр Сіденко про нову модель предмета «Захист України»
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
- «Діти – моя найбільша мотивація, я тут, щоб росіяни не дійшли до мого дому…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Від сцени до лінії фронту: історія актора Мукачівського драматичного театру Євгена Човбана
- «Чи виконав я свою місію – відомстив за батька? Поки ні, буду воювати до закінчення війни…» Історія Владислава, бійця 128-ї бригади
- «Після того, як ми побачили ті звірства, які вчинили росіяни в Бучі, Бородянці, Ізюмі, головне для нас – не стати такими ж, як вони» Історія капелана Андрія
До цієї новини немає коментарів